Agnieszka Kosik

CEO @ MediaCom

Agnieszka Kosik zarządza MediaCom Warszawa od 2008 roku.  W tym czasie agencja systematycznie się rozwija, idąc w górę w branżowych rankingach, a przede wszystkim zdobywając nagrody za efektywność kampanii. Agnieszka Kosik wraz ze swoim zespołem współtworzy strategię firmy, dba o pozycję i wizerunek MediaCom Warszawa na rynku, oraz wspiera zespół agencji podczas przetargów. Rządzi silną, kobiecą ręką, nie tracąc przy tym dobrego humoru i fantastycznego kontaktu ze współpracownikami.

Na początku swojej przygody z mediami przeszła przez wszystkie szczeble kariery w Optimum Media (od media plannera do Managing Directora). W 2003 roku dołączyła do zespołu MediaCom-u, obejmując stanowisko Dyrektora Zarządzającego oraz New Business Directora. Agnieszka odpowiada również za połączenie spółki córki MediaComu –  Guideline, z siecia Maxus, należącą do WPP.

Jednak nie poprzestaje tylko na działaniu wewnątrz organizacji. Agnieszka od lat związana jest z SKM SAR. Jej doświadczenie i wiedza sprawdzają się na konferencjach branżowych, gdzie zapraszana jest jako prelegent (EFNI 2014, Women’s Leadership., Think with Google Partners. Wspiera również kobiety w biznesie – uczestniczy w spotkaniach LeanIn, jest mentorem w Mentors4Starter. Jej działania nie pozostają niezauważone przez ekspertów – dwukrotnie została laureatką konkursu AdMan (2014,2016) oraz otrzymała prestiżowy tytuł Bizneswoman Roku 2015.